+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu

Clonoplus

Het middel verbetert de kwaliteit van het wortelstelsel van planten, wat leidt tot een betere vitaliteit en een sterker natuurlijk afweersysteem van de planten.

Varianten
10 g
4,90 €
(JC 490,00 €/kg)
50 g
13,73 €
(JC 274,60 €/kg)
100 g
26,22 €
(JC 262,20 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 4,90 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
FytoFarm
Dubravska cesta 21, 845 08 Bratislava, SVK
Telefoon: +421 2 5479 3935 URL: https://www.fytofarm.sk

Productbeschrijving

Productkenmerken

Het product is bedoeld voor gebruik in de volle grond en in kassen, voor toepassing in de grond/het substraat of op zaad/plantgoed. Het product verbetert de kwaliteit van het wortelstelsel van planten, wat leidt tot een betere vitaliteit en een sterker natuurlijk afweersysteem van de planten. Het plantaardig hulpmiddel Clonoplus bevat sporen van meerdere stammen van de schimmelsoort Clonostachys, die zorgvuldig zijn geselecteerd op basis van hun nuttige eigenschappen. Het gaat om natuurlijk voorkomende schimmels die organische resten in de bodem afbreken en de opname van voedingsstoffen bevorderen. Deze nuttige schimmels breken ook de sporen van ziekteverwekkende schimmels af (bijv. Rhizoctonia solani; Sclerotinia sclerotiorum; Botrytis cinerea; Bipolaris sorokiniana; Verticillium dahliae; bepaalde Fusarium-soorten ...). In losse grond verminderen ze tijdens de winter en het vroege voorjaar de besmetting met plantpathogenen en breken ze oogstresten af (de schimmels van het geslacht Clonostachys in het preparaat zijn al actief vanaf 7 °C).

Voordelen

  • Het preparaat is compatibel met bepaalde fungiciden
  • Het preparaat laat geen schadelijke residuen achter.
  • Het product is ook geschikt voor gebruik in compost of om ruim voor gebruik door zaaisubstraten te worden gemengd.

Toepassing

  • Zaaien, het planten van groenten (paprika, tomaten, selderij, enz.), bloemen (eenjarige planten, balkonbloemen) en kruiden (basilicum, bonenkruid, tijm, enz.).
  • Preventieve behandeling van zaaigronden.
  • Preventieve behandeling van zaai- en plantbedden.
  • Behandeling van zaad van komkommer, papaver en peulvruchten vóór het zaaien.
  • Behandeling van graangewassen in de biologische landbouw.
  • Het versnellen van de rijping van compost.

Toepassing

  • behandeling van zaad en plantmateriaal
  • Behandeling van zaai- en plantgronden
  • bodembehandeling
  • behandeling van compost

Dosering

  • Zaad - mengen met het zaad in een dosering van 1-4 g preparaat per 1 kg zaad
  • Substraten – meng vóór het zaaien of planten in een dosering van 20 g product per 100 l substraat
  • Gietwater – 2–4 g product per 1 m²
  • Bodem – inwerken tot een diepte van 5-10 cm samen met minerale meststoffen of gemalen kalksteen in een dosering van 20-40 g product per 100 m²
  • Compost – inwerken in onrijpe compost in een dosering van 20 g product per 100 l

 

Gebruik het gewasbeschermingsmiddel op een veilige manier. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie. Technische specificaties kunnen zonder uitdrukkelijke kennisgeving worden gewijzigd. Afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Nieuw
  • Geschikt tegen: Grijze schimmel
  • Gebruik: Een breed spectrum
  • Vorm: Poeder
  • Fabrikant / Merk: FytoFarm
  • Type: Voorjaars
  • App: Preventief
  • Bijzondere eigenschappen: Natuurlijke oliën
Productbeoordeling (15)
4.9
*****
15 beoordelingen
5 14x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Martin
heurekaSVK21.11.2024
*****
Rust
Geverifieerde klant Stanislav
heurekaSVK14.10.2024
*****
Gezonde knoflook.
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK04.10.2023
*****
Jammer dat ze alleen kleine en grote verpakkingen maken – niets daar tussenin… qua prijs zou dat voordeliger zijn
aangeschaft om knoflook in te leggen
bij het inleggen verspreidt het geen onaangename geur in de omgeving, zoals bij sulka
gemakkelijk in gebruik; het is handig om de knoflookteentjes in een zakje te doen en goed met het poeder te mengen; breng het vervolgens aan op de knoflookzaailingen in de rij en de oogst zal
Geverifieerde klant Kveta
heurekaSVK22.09.2023
*****
Ik werk Clonoplus ook in de grond in als preventieve maatregel tegen schimmelziekten bij planten en mijn ervaringen zijn positief.
Ik gebruik het om knoflook in te leggen. Clonoplus heeft me tot nu toe nog niet teleurgesteld.
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK02.11.2022
*****
Knoflook en uien zijn gezonder
Geverifieerde klant Stanislav
heurekaSVK10.10.2022
*****
Door Clonoplus te gebruiken in combinatie met andere maatregelen ben ik erin geslaagd de witte rot bij knoflook te bestrijden.
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK03.12.2021
*****
Een geschikt middel bij het planten van knoflook
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK01.11.2021
*****
Ik gebruik het al jaren
Geverifieerde klant Mária
heurekaSVK26.09.2021
*****
Ik gebruik het om knoflookzaadjes in te weken; ik ben tevreden over het resultaat en hoop dat het nu ook weer zo zal gaan
Geverifieerde klant Jozefína
heurekaSVK20.11.2020
*****
Ik probeer het product voor het eerst uit, dus ik kan er nog niets over zeggen
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK06.11.2020
*****
Uitstekend geschikt voor droog inleggen
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK05.11.2020
*****
Oké
Geverifieerde klant Valerián
heurekaSVK26.08.2020
*****
werkt
Geverifieerde klant Jiří
heurekaCZE30.10.2019
*****
Je moet geen wonderen verwachten, maar het werkt wel en het is „eco“ :-)
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK10.11.2017
*****
Ik heb het gebruikt bij het planten van knoflook; de resultaten zullen pas volgend jaar bij de oogst zichtbaar worden
milieuvriendelijke oplossing voor gewasbescherming
12>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Clonoplus?