+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Gazonmeststoffen » Forestina tegen mos
Forestina tegen mosForestina tegen mos
Forestina tegen mosForestina tegen mosForestina tegen mos

Forestina tegen mos

Het speciale organisch-minerale middel tegen mos is bedoeld voor het onderhoud van gazons met ongewenste mosgroei. Een belangrijk bestanddeel van het middel is ijzer, dat in belangrijke mate bijdraagt aan het verdwijnen van mos uit het gazon.

Varianten
5 kg
6,78 €
(JC 1,36 €/kg)
Emmer van 10 kg
15,71 €
(JC 1,57 €/kg)
25 kg
29,25 €
(JC 1,17 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 6,78 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Het speciale organisch-minerale middel tegen mos is bedoeld voor het onderhoud van gazons met ongewenste mosgroei. Een belangrijk bestanddeel van het product is ijzer, dat een belangrijke rol speelt bij het verdwijnen van mos uit het gazon. De voedingsstoffen in het product werken slechts kort na het aanbrengen; daarom raden wij aan de voeding van het gazon aan te vullen met de speciale gazonmeststof EXPERT.

Samenstelling

Hulpmiddel voor planten NK (Mg + Fe) 0,5% N + 1,2% K2O + (1,2 + 3,0)

Gebruik

Het product tegen mos wordt met de hand of met behulp van een strooikar gelijkmatig op het gemaaide gazon aangebracht in een basisdosering van 50 g/m² (verpakking van 10 kg = 200 m²). De unieke samenstelling en fijne korrelgrootte zorgen voor een probleemloze, gelijkmatige toepassing. Indien er meer mos moet worden verwijderd, verdubbelen we de aangegeven dosering. Na enkele dagen moet het opgedroogde mos met een hark worden verwijderd en moeten de kale plekken met graszaad worden ingezaaid. Het middel tegen mos wordt in het voorjaar gebruikt en de toepassing wordt indien nodig herhaald, bij voorkeur na 3 tot 5 maanden.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Organische meststoffen
  • Gebruik: Voor het gazon
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Volume: 6-10 liter/kg
  • Type: Organische meststoffen, Minerale meststoffen, Speciale meststoffen
  • App: Toepassing op het bodemoppervlak
  • Duur van de werking: Kortlopend
  • Samenstelling: Kalium (K), Magnesium (Mg), Sporenelementen (Fe, Zn, Cu)
Productbeoordeling (1)
5.0
*****
1 beoordeling
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Miroslav
heurekaSVK15.04.2018
*****
het mos bleef na het aanbrengen geel en droogde op
Gerelateerde producten