+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Meststoffen in korrelvorm » Hoštické NPK-meststof met guano
Hoštické NPK-meststof met guanoHoštické NPK-meststof met guano

Hoštické NPK-meststof met guano

Biologische NPK-meststof uit Hoštice met guano, zonder toevoeging van industrieel vervaardigde bestanddelen. Geschikt voor algemeen gebruik in de hele tuin.

Varianten
2,5 kg
6,08 €
(JC 2,43 €/kg)
5 kg
11,45 €
(JC 2,29 €/kg)
25 kg
49,35 €
(JC 1,97 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 6,08 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Hoštické NPK is een volledig natuurlijke meststof zonder toegevoegde industrieel geproduceerde bestanddelen. Naast de basis-NPK bevat de meststof ook natuurlijke guano uit de uitwerpselen van zeevogels en andere sporenelementen. Het is niet alleen geschikt voor algemeen gebruik in de hele tuin, maar vooral voor een gezonde voeding van fruit en groenten. Ook zeer geschikt voor basisbemesting van de grond in de herfst of in het voorjaar.

Samenstelling

Natuurlijke organische meststof 5% N + 2% P₂O₅ + 8% K₂O

Dosering

Wordt in het voorjaar of najaar op het bodemoppervlak uitgestrooid en licht ingewerkt. Vervolgens wordt er voldoende water gegeven. Bij toepassing in potten wordt het met het substraat gemengd. Bij volgende toepassingen wordt het rondom de planten uitgestrooid, licht ingewerkt en bewaterd. Dosering: Basisbemesting vóór het planten 1,5 – 2,5 kg per 10 m². Bemesting van de grond in de kas vóór het planten 2 – 3 kg per 10 m². Dosering per bloempot (50 cm) met balkonplanten: 80 – 100 g. Rozen en vaste planten: 100 – 200 g per plant. Groenten en fruit: 100 – 150 g per plant. Coniferen en andere sierheesters: 150 – 200 g per plant. Herfstbemesting: 2 kg per 10 m².

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Organische meststoffen
  • Gebruik: Voor naaldbomen/thuja’s, Voor fruit, Voor fruitbomen, Voor bomen en struiken, Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Volume: 1-5 liter/kg
  • Type: Organische meststoffen
  • App: Toepassing op het bodemoppervlak
  • Bijzondere eigenschappen: Zonder synthetische stoffen
  • Samenstelling: Complex (NPK)
Productbeoordeling (13)
5.0
*****
13 beoordelingen
5 13x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Hana
heurekaCZE12.03.2024
*****
verbetert de kwaliteit van de planten
Geverifieerde klant Jiřina
heurekaCZE17.08.2023
*****
Hoogwaardig, alleen maar positieve ervaringen
heeft zijn nut bewezen
Geverifieerde klant Margita
heurekaSVK07.03.2023
*****
tevredenheid
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK02.10.2022
*****
Oké
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK15.05.2022
*****
Ik raad het aan.
Geverifieerde klant Jaroslav
heurekaSVK13.02.2022
*****
Het product voldeed aan de verwachtingen van de klant; de concrete resultaten zullen in het voorjaar duidelijk worden
Het product voldeed aan de verwachtingen van de klant
Niets
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK08.10.2021
*****
Ik weet het niet, ik heb het niet geprobeerd, maar ze raden een andere aan, dus ik hoop dat ze de waarheid spreken.
Geverifieerde klant Veronika
webSVK27.04.2021
*****
Wij gebruiken het zowel vóór het planten als in de herfst en ik moet toegeven dat het geweldig is; dankzij dit product hebben we vruchtbaardere grond, maar pas dit jaar is het oppervlak zachter geworden. Ik zal later in een nieuwe beoordeling laten weten of de vruchtbaarheid dit jaar beter zal zijn. Ik raad echter aan om de dosering op de verpakking aan te houden.
Geverifieerde klant Alexander
heurekaSVK19.03.2021
*****
Een heel goede meststof; ik heb hem ook voor mijn potplanten gebruikt.
Geverifieerde klant Jana
heurekaSVK13.11.2020
*****
Een samenstelling die dicht bij de natuur staat
Geverifieerde klant Jitka
heurekaSVK02.04.2020
*****
Hoogwaardige meststof
Geverifieerde klant Oľga
heurekaSVK29.03.2020
*****
Ik gebruik NPK voor aardappelen en groenten en ben er tevreden mee
Geverifieerde klant Monika
heurekaSVK05.08.2019
*****
tevredenheid
12>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Hoštické NPK-meststof met guano?