+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
PaardenmestPaardenmest

Paardenmest

Gegranuleerde paardenmest is een natuurlijke grondstof die geschikt is voor veelzijdig gebruik in de tuin. Vanwege zijn samenstelling is het bijzonder geschikt voor het bemesten van kweekbedden en kassen, maar het kan ook worden gebruikt voor bloembedden.

Varianten
2,5 kg
5,13 €
(JC 2,05 €/kg)
8 kg
14,80 €
(JC 1,85 €/kg)
25 kg
42,34 €
(JC 1,69 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 5,13 €
 stuks

Op voorraad bij de leverancier: 100+ stuks

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Gegranuleerde paardenmest is een natuurlijke grondstof die geschikt is voor breed gebruik in de tuin. Vanwege zijn samenstelling is het bijzonder geschikt voor het bemesten van kassen en broeibedden, maar het kan ook worden gebruikt voor bloembedden. Het voordeel is dat de bodem wordt verrijkt met humus, waardoor gunstige omstandigheden worden gecreëerd voor de ontwikkeling van het wortelstelsel van planten. 

Samenstelling

1,5% N + 2% P₂O₅ + 2% K₂O 

Gebruik

Strooi de meststof in de aanbevolen dosering gelijkmatig over het grondoppervlak en werk deze met geschikt gereedschap in de grond in.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Organische meststoffen
  • Gebruik: Voor fruit, Voor fruitbomen, Voor bomen en struiken, Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Volume: 1-5 liter/kg, 6-10 liter/kg
  • Type: Meststoffen in korrelvorm, Organische meststoffen
  • App: Toepassing in de bodem, Toepassing op het bodemoppervlak
  • Bijzondere eigenschappen: Met toevoeging van humus
  • Samenstelling: Complex (NPK)
Productbeoordeling (8)
5.0
*****
8 beoordelingen
5 8x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Slávka
heurekaSVK19.10.2022
*****
Geen
Zowel kleine als grotere verpakkingen
Geverifieerde klant Kvetoslava
heurekaSVK26.06.2021
*****
Zeer tevreden
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK07.04.2021
*****
Mooie korrels, ze vallen niet uit elkaar
Geverifieerde klant Stanislav
heurekaSVK01.04.2021
*****
Ideaal voor in de kas dankzij de korrelvorm
Geverifieerde klant Ružena
heurekaSVK09.10.2019
*****
Ik heb voor het eerst iets besteld, ik heb er nog geen ervaring mee
Geverifieerde klant Ružena
heurekaSVK09.10.2019
*****
Ik heb voor het eerst iets besteld … dus ik heb nog geen ervaring
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK21.04.2019
*****
Nou, dit product is geweldig. Ik ben er tevreden mee, en ik denk dat ook de groenten in de bedden en in de foliekas er blij mee zullen zijn.
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK06.12.2018
*****
Organische meststoffen zijn het beste wat er voor planten en de bodem bestaat
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Paardenmest?