+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Sanium ultraSanium ultra
Sanium ultra

Sanium ultra

Een sproeimiddel in de vorm van een olie-in-water-emulsie, bedoeld voor de bestrijding van een breed spectrum aan dierlijke plagen op talrijke gewassen.

Varianten
2 × 5 ml
2,98 €
(JC 298,00 €/l)
30 ml
4,42 €
(JC 147,33 €/l)
100 ml
6,92 €
(JC 69,20 €/l)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 2,98 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Bayer AG
Kaiser-Wilhelm-Allee 1, 51368 Leverkusen, DEU
Telefoon: +49 214 30 0 URL: https://www.bayer.com

Productbeschrijving

Productkenmerken

Sanium ultra ter bescherming van landbouwgewassen tegen zuigende en vretende plagen. Sanium ultra is een spuitbaar insecticide in de vorm van een olie-in-water-emulsie, bedoeld voor de bestrijding van dierlijke plagen in de tuinbouw.

  • contactwerking en snelle werking
  • werkt zeer goed bij lage temperaturen

Werkzame stof

Deltamethrin 15 g/l

Deltamethrin, de werkzame stof in Sanium ultra, is een lichtbestendige synthetische pyrethroïde. Het bestrijdt ongedierte als contact- en maagvergif met een aanzienlijke afstotende werking tegen een hele reeks ongedierte, vooral tegen bladluizen, en heeft een gedeeltelijk ovicide werking. Het heeft geen effect op mijten. Het heeft geen systemische werking, daarom is het noodzakelijk dat alle delen van de plant gelijkmatig met het sproeimiddel worden behandeld. Het is ook effectief bij lagere temperaturen. Bij hoge toepassingstemperaturen (boven 24 °C) kan de werkzaamheid van pyrethroïde werkzame stoffen afnemen. In deze gevallen is het raadzaam om insecticiden met een pyrethroïde werkzame stof toe te passen nadat de temperatuur is gedaald, meestal vroeg in de ochtend of laat in de avond.

Gebruik het gewasbeschermingsmiddel op een veilige manier. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie.

Toepassingsgebied en dosering van het middel in de tuinbouw

  • aardappelen / Schadelijke organismen: aardappelbladroller / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-3,5 ml / Wachttermijn in dagen: 14 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 liter water; behandel, afhankelijk van de signalen, tijdens de periode van maximale uitkomst van de larven tot stadium L3
  • tomaat / Schadelijke plaag: aardappelbladroller / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-3,5 ml / Wachttermijn in dagen: 14 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 liter water; behandel op basis van signalen tijdens de periode van maximale uitkomst van de larven tot het L3-stadium
  • fruitbomen / Schadelijke organismen: Vretende en zuigende plagen / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3–3,5 ml / Wachttijd in dagen: 28 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 10 l water, vanaf het begin van de uitbraak, tot het afdruipen
  • appelbomen / Schadelijke organismen: Appelrolmot (1e generatie) / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7 ml / Wachttijd in dagen: 28 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: vanaf het eerste verschijnen van de plaag tot het uitlopen van
  • de appelboom / Schadelijke organizatie: Appelbladroller (2e generatie) / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7 ml / Wachttermijn in dagen: 28 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: vanaf het begin van de verschijning tot het uitlopen
  • kersen / Schadelijke plaag: Kersenboorder / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7,5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: op basis van signalen, tot het uitlopen
  • zure kersen / Schadelijke organisme: kersenboorder / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7,5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: volgens signalisatie, tot het druipen
  • aardbeien / Schadelijke plaag: Aardbeienbloesemwants / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 5 ml / Wachttijd in dagen: 3 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 6 l water, vóór de bloei
  • radijs / Schadelijke plaag: Koolvlieg / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttermijn in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 L water, vanaf het begin van de aantasting
  • radijs / Schadeveroorzaker: Koolkever / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, vanaf het eerste verschijnen
  • radijs / Schadelijke organismen: viergetande radijskever / Concentratie in %: / Dosering tot 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, vanaf het eerste optreden
  • koolgewassen / Schadelijke plaag: Sprinkhanen op koolgewassen / Concentratie in %: / Dosering tot 10 L water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttermijn in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, vanaf het eerste optreden van
  • koolgewassen / Schadelijke organismen: Koolvlinder / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, vanaf het eerste optreden
  • koolgewassen / Schadeveroorzaker: Mottenrupsen / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, vanaf het begin van de aantasting
  • koolgewassen / Schadelijke organismen: Rupsjes van de koolmot / Concentratie in %: / Dosering tot 10 l water / per 100 m²: 3-5 ml / Wachttijd in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 L water, vanaf het eerste optreden van
  • erwten / Schadelijke organismen: Bladluizen op peulvruchten / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 3-3,5 ml / Wachttermijn in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, afhankelijk van de signalen
  • erwten / Schadelijke organisme: Bladluizen op peulvruchten / Concentratie in %: / Dosering tot 10 l water / per 100 m²: 3-3,5 ml / Wachttermijn in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, volgens de aanwijzingen
  • ui / Schadelijke organismen: Prei-mineermot / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 5 ml / Wachttermijn in dagen: 10 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering tot 4 l water, afhankelijk van de symptomen
  • prei / Schadeveroorzaker: Prei-miniermot / Concentratie in %: / Dosering per 10 liter water / per 100 m²: 5 ml / Wachttermijn in dagen: 10 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: dosering in 4 l water, afhankelijk van de symptomen
  • wijnstok (tafeldruiven) / Schadelijk organisme: Bladrollers op de wijnstok / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7,5 ml / Wachttermijn in dagen: 7 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: volgens de signalen, tot het afdruipen
  • wijnstok (voor wijn) / Schadelijke organismen: Bladrollers op de wijnstok / Concentratie in %: / Dosering per 10 l water / per 100 m²: 6-7,5 ml / Wachttijd in dagen: 28 dagen / Toegestane combinaties en opmerkingen: volgens de signalen, tot het druipen

 

Gebruik het gewasbeschermingsmiddel op een veilige manier. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie. Technische specificaties kunnen zonder uitdrukkelijke kennisgeving worden gewijzigd. Afbeeldingen zijn uitsluitend ter illustratie.

Parametrische tabel
Productbeoordeling (43)
4.8
*****
43 beoordelingen
5 37x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Ján
heurekaSVK03.05.2026
*****
voordeel
Geverifieerde klant Ondrej
heurekaSVK24.04.2026
*****
een doeltreffend middel
Geverifieerde klant
heurekaSVK05.04.2026
*****
Over
Geverifieerde klant Eva
heurekaSVK01.04.2026
*****
tevredenheid...
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Ik heb deze stroom gebruikt en ik ben tevreden
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Ik heb deze stroom gebruikt en ik ben tevreden
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK24.06.2025
*****
Het werkt prettig mee
Geverifieerde klant Eva
heurekaSVK10.05.2025
*****
superlekker
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK28.04.2025
*****
dat weet ik nog niet
Geverifieerde klant Tomáš
heurekaSVK28.01.2025
*****
beschermt
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK17.09.2024
*****
Ik heb het nog niet uitgeprobeerd
Geverifieerde klant Miroslav
heurekaSVK31.07.2024
*****
Het heeft enorm geholpen bij het bestrijden van diverse ongedierte (zowel op de plant als in de grond)
Geverifieerde klant Tibor
heurekaSVK30.06.2024
*****
Ik ken dit product en ben er tevreden over.
Geverifieerde klant Pavol
webSVK19.05.2024
*****
Ik wil er graag op wijzen dat de bijgeleverde gebruiksaanwijzing zowel Tsjechische als Slowaakse tekst bevat. Ik heb het sproeimiddel juist daarom gekocht, omdat ik het op de kersenboom wilde gebruiken tegen de kersenboorkever – aangezien er in de beschrijving (in de Slowaakse handleiding) een beschermingsperiode van 7 dagen wordt vermeld. Uiteindelijk heb ik het sproeimiddel echter niet gebruikt – omdat in de Tsjechische bijsluiter een wachttijd van 28 dagen wordt vermeld. Dus ik weet het niet, misschien zijn Slowaken chemisch gezien beter bestand tegen het middel dan Tsjechen – aangezien wij kersen 8 dagen na het sproeien kunnen eten en Tsjechen pas 28 dagen na het sproeien... nou ja, iedereen moet zelf afwegen of hij het risico wil nemen... Bij de meeste andere gewassen waren de wachttijden identiek in zowel de Slowaakse als de Tsjechische gebruiksaanwijzing... maar kersen zijn blijkbaar een uitzondering en ik vrees dat mijn kersenboom over 28 dagen al leeggegeten zal zijn.
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK06.05.2024
*****
juiste dosering
Geverifieerde klant Alojz
heurekaSVK17.03.2024
*****
een beproefd insecticide
Geverifieerde klant Helena
heurekaSVK31.07.2023
*****
Het werkte meteen
Geverifieerde klant Štefan
heurekaSVK13.05.2023
*****
OK *
Geverifieerde klant Tibor
heurekaSVK07.05.2023
*****
In de afgelopen jaren heb ik dit materiaal regelmatig gebruikt en was ik er tevreden over.
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK13.03.2023
*****
ik heb er goede ervaringen mee
Geverifieerde klant Ondrej
heurekaSVK21.01.2023
*****
++++,
Geverifieerde klant Miloslava
heurekaCZE19.06.2022
*****
Oké
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK13.06.2022
*****
Ik gebruik het product vrij vaak
voordelige verpakking
Geverifieerde klant
heurekaSVK24.04.2022
*****
Ik was erg tevreden over het product Bayer Garden Sanium ultra
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK27.03.2022
*****
Oké
Geverifieerde klant Čestmír
heurekaCZE30.01.2022
*****
je kunt op hem rekenen
Geverifieerde klant Soňa
heurekaCZE26.06.2021
*****
uitstekend
Geverifieerde klant Tibor
heurekaSVK09.06.2021
*****
korte wachttijd
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK04.06.2021
*****
Tijdige levering
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK05.05.2021
*****
Een nieuw merk, waarover nog geen ervaringen bekend zijn.
Het zal waarschijnlijk geen volwaardige vervanging voor Reldan zijn, omdat het geen diepgaande werking heeft op de pruimenboorkever en zijn larven...
Geverifieerde klant Jana
heurekaSVK20.04.2021
*****
We zullen wel zien
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK14.04.2021
*****
Ik gebruik het genoemde product al een tijdje en ben er tevreden over,
Geverifieerde klant Peter
heurekaSVK27.03.2021
*****
Oké
Geverifieerde klant Václav
heurekaCZE23.03.2021
*****
Ik kan er nog geen oordeel over vellen, want ik heb het product nog niet kunnen gebruiken
Geverifieerde klant Magdaléna
heurekaSVK30.04.2020
*****
Het is ook een product dat we al een aantal jaren gebruiken en dat we altijd op voorraad hebben in de tuin. We zijn er tevreden over.
Geverifieerde klant Ivan
heurekaSVK30.03.2020
*****
Voordelig
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK04.03.2020
*****
effectief
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK23.08.2019
*****
Ik gebruik het al een aantal jaren, met tussenpozen.
Het is effectief tegen de meeste plagen, waaronder bladluizen, en behoort naar verluidt tot de minder schadelijke middelen.
Geen.
Geverifieerde klant Marián
heurekaSVK06.08.2019
*****
Ik gebruik dit product al meerdere seizoenen met veel succes
Geverifieerde klant Miroslav
heurekaCZE28.06.2019
*****
een vlotte bestelling en snelle levering van het product
Geverifieerde klant Jaromír
heurekaCZE28.03.2019
*****
breder toepassingsgebied
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK06.06.2018
*****
van hoge kwaliteit
Geverifieerde klant Iveta
heurekaSVK19.02.2018
*****
Ik gebruik Decis regelmatig. Ik heb er goede ervaringen mee.
12345>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Sanium ultra?