+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Biologische meststoffen » Symbivit Muskaat

Symbivit Muskaat

De mycorrhiza-schimmels in Symbivite Muškát hechten zich aan de wortels van uw planten, waardoor deze zullen groeien, voedingsstoffen uit de grond opnemen en de plant gedurende haar hele levensduur ondersteunen. Geschikt voor het kweken van balkon- en potplanten.

Varianten
150 g
6,49 €
(JC 43,27 €/kg)
750 g
13,84 €
(JC 18,45 €/kg)
3 kg
47,07 €
(JC 15,69 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 6,49 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Symbiom, s.r.o.
Sazava 170, 563 01 Lanskroun, CZE
E-mail: symbiom@symbiom.cz Telefoon: +420 777 765 332 URL: https://www.symbiom.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Symbivit Muskaat is een preparaat voor de natuurlijke teelt van balkon- en potplanten. Balkon- en potplanten hebben speciale verzorging nodig om rijk en lang te bloeien. Met het mycorrhiza-preparaat SYMBIVIT Muskaat bereikt u op natuurlijke wijze verbluffende resultaten. SYMBIVIT Muskaat is een plantaardig hulpmiddel dat bedoeld is om een mycorrhiza-symbiose tot stand te brengen tussen de wortels van planten en nuttige bodemschimmels van het geslacht Glomus. De gevormde mycorrhiza zorgt voor een betere opname van water en voedingsstoffen (met name fosfor en kalium) en een efficiëntere toevoer daarvan naar de planten.

Het effect van Symbivit Muskaat

  • meer bloemen
  • langere bloeiperiode
  • intensere kleuren van bloemen en bladeren
  • aanzienlijk minder behoefte aan water en bemesting
  • verhoogde weerstand van planten tegen stress (droogte, verpotten enz.)

Geschikt voor

  • geraniums, verbenas, petunia's, surfinias, fuchsia's, lobelia's, sierklimplanten en andere bloeiende planten

Niet geschikt voor

  • orchideeën, planten uit de kruisbloemenfamilie, de amarantfamilie en de anjerfamilie
  • Gebruik voor naaldbomen, zoals dennen, sparren, sparren en dergelijke, en voor sommige loofbomen (beuk, eik, berk en dergelijke) het product ECTOVIT.

Toepassing en dosering

Het product moet in contact komen met de wortels van de planten. Gebruik 15 g (1 maatlepel, d.w.z. 20 ml) per plant. Strooi het product op de bodem van het plantgat, werk het in het substraat en plant de plant. Bij het planten in een pot brengt u 60 g van het product aan in een aaneengesloten laag, die u lichtjes in het substraat werkt, waarna u de planten plant. De behandeling van reeds volgroeide planten gebeurt door 2-4 gaten rond de plant te graven, waarin 30 tot 45 g van het product per plant wordt aangebracht. Het product kan worden gemengd met het substraat in een verhouding van 1,5: 100. Een overdosis is niet mogelijk – een hogere dosering zorgt juist voor een betere ontwikkeling van mycorrhiza.

Dosering – droge toepassing

Een verpakking van 750 g is voldoende voor

  • tot 1 l volume van de kluit 15 g dosering voor 50 planten
  • 3 l wortelbalvolume: 45 g per 16 planten
  • 5 l volume van de kluit 75 g per 10 planten
  • 10 l wortelbalvolume: 120 g per 6 planten

Samenstelling

Natuurlijke kleidragers, reproductieve deeltjes van 6 soorten mycorrhiza-schimmels in de vorm van sporen en delen van gekoloniseerde plantenwortels, bioadditieven die de ontwikkeling van mycorrhiza-symbiose bevorderen (natuurlijke humaten, extracten van zeewier, gemalen gesteente) en poedervormige, biologisch afbreekbare polyacrylamidegel.

Waarschuwing

Vermijd overmatig gebruik van chemische meststoffen. De plant mag niet worden overbemest. Indien nodig kunt u tijdens de bloeiperiode beginnen met bemesten met meststoffen die bedoeld zijn om de bloei te bevorderen. Vermijd het gebruik van systemische fungiciden gedurende de eerste drie weken na het aanbrengen.

 

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Biologische meststoffen, Nieuw
  • Gebruik: Voor bloemen, Voor geraniums, Voor petunia’s, Voor kamerplanten
  • Fabrikant / Merk: Symbiom
  • Volume: 1-5 liter/kg
  • Type: Biologische meststoffen, Speciale meststoffen
  • App: Toepassing op de wortels
  • Bijzondere eigenschappen: Zonder synthetische stoffen, Met toevoeging van micro-organismen
Productbeoordeling (14)
5.0
*****
14 beoordelingen
5 14x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Petra
heurekaSVK28.05.2026
*****
verbetert de groei en vruchtbaarheid van tomaten, en dat is duidelijk te zien
werkt het hele seizoen, mits je de luizen niet met chemicaliën bestrijdt
verbetert de weerstand
Geverifieerde klant Vladimír
heurekaSVK30.04.2026
*****
betere kruiden
Geverifieerde klant Dana
heurekaSVK24.03.2026
*****
Het helpt planten om wortel te schieten en voorziet ze hun hele leven lang van voedingsstoffen
Geverifieerde klant Eva
heurekaSVK11.06.2025
*****
Ik gebruik dit om de beworteling van planten te bevorderen
Geverifieerde klant Oľga
heurekaSVK26.05.2025
*****
De stekjes wortelen snel
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK01.05.2025
*****
Het zorgt voor een betere weerstand van de planten, mooiere vruchten en een hogere opbrengst.
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK31.03.2025
*****
Geweldig. Kwaliteit. Maximale tevredenheid.
Geverifieerde klant Milan
heurekaSVK20.03.2025
*****
Ik ken het product, ik gebruik het al een aantal jaren.
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK16.03.2025
*****
Het bewortelen van zaailingen is geweldig
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK14.03.2025
*****
Producten van zeer hoge kwaliteit.
Geverifieerde klant Anna
heurekaSVK27.02.2025
*****
Kwaliteit.
Geverifieerde klant František
heurekaSVK03.05.2024
*****
Snelle levering van de bestelde goederen.
Geverifieerde klant Andrea
heurekaSVK23.05.2022
*****
Ik ben benieuwd naar de resultaten van het kweken met behulp van mycorrhiza-schimmels. Ik probeer het voor de eerste keer.
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK04.04.2022
*****
het product is prettig in gebruik
12>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Symbivit Muskaat?