+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
SuperfosfaatSuperfosfaat
SuperfosfaatSuperfosfaatSuperfosfaat

Superfosfaat

Superfosfaat is een fosfaatmeststof die breed inzetbaar is in de tuin. Het is geschikt als basismeststof voor alle soorten gewassen op alle grondsoorten. Het wordt in het voorjaar en in het najaar gebruikt.

Varianten
2,5 kg
5,65 €
(JC 2,26 €/kg)
5 kg
9,48 €
(JC 1,90 €/kg)
25 kg
42,96 €
(JC 1,72 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 5,65 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
E-mail: info@forestina.cz Telefoon: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Superfosfaat is een fosfaatmeststof voor breed gebruik in de tuin. Het is geschikt voor de basismesting van de bodem voor alle soorten gewassen op alle grondsoorten. Het wordt in het voorjaar en in de herfst gebruikt, bij voorkeur in combinatie met organische meststoffen. Voor gebruik op zuurdere bodems moet de pH eerst worden aangepast door middel van bekalking. Fosfor bevordert de bloei van planten en draagt bij aan een rijke vruchtopbrengst.

Samenstelling

11% N + 7% P₂O₅ + 7% K₂O

Dosering

Superfosfaat wordt gelijkmatig uitgestrooid en vervolgens in de grond ingewerkt.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Kunstmest, Herfstmeststoffen
  • Gebruik: Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Forestina
  • Volume: 1-5 liter/kg
  • Type: Minerale meststoffen
  • App: Toepassing in de bodem
  • Duur van de werking: Middellange termijn
  • Samenstelling: Fosfaat (P)
Productbeoordeling (21)
5.0
*****
21 beoordelingen
5 20x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK29.04.2026
*****
het werkt inderdaad zoals beschreven
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK18.04.2026
*****
Goed product
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Het is gemakkelijk aan te brengen en wordt hard als was.
Geverifieerde klant Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Het is gemakkelijk aan te brengen en wordt hard als was.
Geverifieerde klant Iveta
heurekaSVK17.10.2025
*****
Kwaliteit, leveringssnelheid
Geverifieerde klant Iveta
heurekaSVK17.10.2025
*****
Kwaliteit, leveringssnelheid
Geverifieerde klant Marko
heurekaSVK07.10.2025
*****
Goede herfstmeststof, handige verpakking
Geverifieerde klant Marko
heurekaSVK07.10.2025
*****
Goede herfstmeststof, handige verpakking
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK21.09.2025
*****
Verpakking van 25 kg
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK21.09.2025
*****
Verpakking van 25 kg
Geverifieerde klant Helena
heurekaSVK21.03.2025
*****
Ik gebruik het al een tijdje en ben er tevreden over.
Geverifieerde klant Štefan
heurekaSVK24.10.2024
*****
Licht werk
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK30.07.2024
*****
Draagt bij aan de kwaliteit.
Geverifieerde klant Emília
heurekaSVK12.04.2024
*****
kwaliteit
hoogwaardige meststof
Geverifieerde klant Marek
heurekaSVK01.05.2022
*****
Eenvoudige toepassing en kwaliteit
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK04.04.2022
*****
Klassiek
Geverifieerde klant Ľubomír
heurekaSVK08.10.2021
*****
Ik gebruik het al een paar jaar; je hoeft het alleen maar volgens de gebruiksaanwijzing te gebruiken en niet te zuinig te zijn. In tegenstelling tot het originele product, dat rechtstreeks uit de melkveestal komt, vertoont dit geen bijkleur door groenten.
Geverifieerde klant Katarína
heurekaSVK08.06.2021
*****
mooie brieven
Geverifieerde klant Mária
heurekaSVK29.05.2021
*****
Op naar de tuin!
Geverifieerde klant Ľudovít
heurekaSVK22.05.2020
*****
functioneel
Geverifieerde klant
heurekaSVK26.04.2019
*****
tevreden met de resultaten
123>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Superfosfaat?