+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Ma - Vr 9.00 - 16.00 uur
Facebook Youtube Instagram
Goedkope spuitmiddelen – webwinkel
0
Winkelwagen
Winkelwagen
0,00 €

Menu
Meststoffen » Biologische meststoffen » Symbivit tomaten en paprika's

Symbivit tomaten en paprika's

De mycorrhiza-schimmels in Symbivite zorgen voor een betere en langdurige opname van water en voedingsstoffen en een efficiëntere toevoer daarvan naar de planten, met name tijdens de rijpingsperiode van de vruchten.

Varianten
150 g
6,49 €
(JC 43,27 €/kg)
750 g
14,30 €
(JC 19,07 €/kg)
3 kg
48,70 €
(JC 16,23 €/kg)
Laagste prijs van de afgelopen 30 dagen: 
vanaf 6,49 €
 stuks

Op voorraad per variant

Aan favorieten toevoegen

Fabrikant/importeur overeenkomstig Verordening (EU) 2023/988
Symbiom, s.r.o.
Sazava 170, 563 01 Lanskroun, CZE
E-mail: symbiom@symbiom.cz Telefoon: +420 777 765 332 URL: https://www.symbiom.cz

Productbeschrijving

Productkenmerken

Probeer een volstrekt unieke manier om uw groenten te verzorgen met het product Symbivit voor tomaten en paprika's. De gevormde mycorrhiza zorgt voor een betere en langdurige opname van water en voedingsstoffen (vooral fosfor en kalium) en een efficiëntere toevoer ervan naar de planten, met name tijdens de rijpingsperiode van de vruchten.

Werking van Symbivit voor tomaten en paprika's 

  • verhoogd gehalte aan stoffen met een antioxiderende werking
  • verbetering van de voeding, groei en gezondheid van groenten
  • hogere opbrengst en weerstand
  • betere smaakeigenschappen
  • volledig natuurlijke teelt van groenten
  • aanzienlijk minder behoefte aan water en bemesting

Geschikt voor

  • tomaten, paprika's en andere vruchtgroenten (komkommers, pompoenen, meloenen, aubergines, )
  • het product kan ook worden gebruikt voor bonen, erwten, alle ui-soorten, fruitstruiken en fruitbomen
  • geschikt voor open grond, kassen en foliekassen
  • geschikt voor biologische teelt

Niet geschikt voor

  • planten uit de koolfamilie (broccoli, bloemkool, kool, boerenkool, koolrabi, radijs, waterkers, mierikswortel, enz.), de amarantfamilie (biet, spinazie, enz.)

Toepassing en dosering

  • Het middel moet in contact komen met de wortels van de planten. Gebruik 15 g (1 maatlepel, d.w.z. 20 ml) per plant. Strooi het middel op de bodem van het plantgat, werk het in het substraat en plant de plant. De behandeling van reeds uitgegroeide planten gebeurt door 2-4 gaten rond de plant te graven, waarin 30 tot 45 g van het product per plant wordt aangebracht.
  • Bij oppervlaktebehandeling wordt het product vóór het zaaien 3 cm onder het oppervlak ingewerkt, in een dosering van 150 g/m².
  • Het product kan worden gemengd met het substraat in een verhouding van 1,5:100. Een overdosis is niet mogelijk – een hogere dosering zorgt voor een betere ontwikkeling van mycorrhiza.

Dosering – droge toepassing

Een verpakking van 750 g is voldoende voor

  • tot 1 l volume van de kluit (bijv. geraniums) 15 g (1 maatlepel) per plant, 50 planten
  • 3 l wortelbal (bijv. rozen) 45 g (3 maatlepels) per plant, 16 planten
  • 5 l volume van de kluit (bijv. jonge thuja) 75 g (5 maatlepels) per plant, 10 planten
  • 10 l volume van de kluit (bijv. magnolia) 120 g (8 maatlepels) dosering per plant, 6 planten

Samenstelling

Natuurlijke kleidragers, 6 soorten mycorrhiza-schimmels, natuurlijke bestanddelen die mycorrhiza bevorderen (extracten van zeeorganismen, keratine, gemalen gesteente).

Waarschuwing

Vermijd overmatig gebruik van chemische meststoffen. De plant mag niet worden overbemest. Vermijd het gebruik van systemische fungiciden gedurende de eerste drie weken na het aanbrengen. Overmatig water geven en overbemesting, met name met superfosfaat, verminderen de werkzaamheid van het product.

Parametrische tabel
  • Dit zou u wellicht kunnen interesseren: Biologische meststoffen, Nieuw
  • Gebruik: Voor komkommers, Met paprika, Voor tomaten, Voor fruitbomen, Voor groenten
  • Fabrikant / Merk: Symbiom
  • Volume: 1-5 liter/kg
  • Type: Biologische meststoffen
  • App: Toepassing op de wortels, Toepassing in de bodem
  • Bijzondere eigenschappen: Zonder synthetische stoffen, Met toevoeging van micro-organismen
  • Duur van de werking: Langdurig
  • Samenstelling: Fosfaat (P), Kalium (K)
Productbeoordeling (17)
4.6
*****
17 beoordelingen
5 13x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x
Wij behandelen reclamaties<br>binnen 24 uurWij behandelen reclamaties
binnen 24 uur
AdviescentrumAdviescentrum
Mogelijkheid<br>tot persoonlijke afhalingMogelijkheid
tot persoonlijke afhaling
10 jaar ervaring10 jaar ervaring
Geverifieerde klant Ladislav
heurekaSVK01.05.2025
*****
Geweldig!
Geverifieerde klant Ján
heurekaSVK19.02.2025
*****
Oké
Geverifieerde klant Božena
heurekaSVK17.01.2025
*****
Ik ken het product, het is effectief
Geverifieerde klant Natália
heurekaSVK10.05.2024
*****
Ik gebruik het al een hele tijd en ben er tevreden over.
natuurlijk, eenvoudig in gebruik
prijs en verpakkingsgrootte
Geverifieerde klant Jaroslav
heurekaSVK13.02.2022
*****
Het product voldeed aan de verwachtingen van de klant; de concrete resultaten zullen in het voorjaar en de zomer duidelijk worden
Zeer geschikt bij droog zomerweer
Niets
Geverifieerde klant Jozef
heurekaSVK03.12.2021
*****
Ik gebruik het al lange tijd bij het planten
Geverifieerde klant Roman
heurekaSVK08.04.2021
*****
Nu wil ik het eens uitproberen bij het planten.
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK18.03.2021
*****
Een geweldig product… ik ben er helemaal tevreden mee
Geverifieerde klant Alena
heurekaCZE17.03.2021
*****
Ik koop hier al heel lang, omdat ik tevreden ben
Geverifieerde klant Štefan
heurekaSVK11.03.2021
*****
Oké
Geverifieerde klant Beáta
heurekaSVK01.03.2021
*****
heerlijke tomaten
Geverifieerde klant Vladimír
heurekaSVK02.02.2021
*****
een uitstekend product voor het telen van paprika’s en tomaten
Geverifieerde klant Zuzana
heurekaSVK15.10.2020
*****
Met het vooruitzicht op gezonde struiken, boompjes en kruiden heb ik in de herfst wat geplant en bij elke plant Symbivit onder de wortels gestrooid. Die voor de tomaten heb ik bewaard tot het voorjaar. Ik kijk uit naar de komende lente en zomer als een klein kind en ga er met Symbit volop van genieten.
Geverifieerde klant Jana
heurekaSVK22.05.2020
*****
Ik heb Symbivit vorig jaar voor het eerst gebruikt en was tevreden, dus ik gebruik het dit jaar weer bij mijn zaailingen
Geverifieerde klant Eva
heurekaSVK07.05.2020
*****
Het werkt prima, hoewel de ‘doseringsdispenser’ erg kwetsbaar is en ik me heb vergist: hij kan door van alles worden vervangen. De resultaten zullen later blijken.
Geverifieerde klant Karol
heurekaSVK31.03.2020
*****
Ik heb besloten dit product eens uit te proberen, maar ik heb het nog niet gebruikt.
Geverifieerde klant Oľga
heurekaSVK29.03.2020
*****
Dat heb ik nog niet gehad, dus ik kan er nog niets over zeggen
12>>
Gerelateerde producten
Hoe gebruik je Symbivit tomaten en paprika's?